top of page

Sağlıklı Kirpikler için 3 Madde!

Uzun kirpiklere sahip olmak birçok kişinin hayali de olsa, uzun kirpiklere sahip olabilmenin ilk yolu sağlıklı kirpiklere sahip olmaktan geçer.


Genetik, yaş ve yaşam tarzı, kaş ve kirpiklerimizin büyümesinde rol oynayabilecek şeylerden sadece birkaçıdır. Ve gerçek şu ki, bazılarımızın bu bölümde biraz daha fazla yardıma ihtiyacı var. Tabii ki, vitaminler ve büyüme serumları yardımcı olabilir, ancak düzenli diyetimize belirli yiyecekleri eklemek kadar basit bir şey de olabilir. Örneğin avokado, tatlı patates, somon ve mantar gibi antioksidan değeri yüksek besinleri öğünlerinize ekleyebilirsiniz.


Bu yazımızda sizlere sağlıklı kirpiklere sahip olmak için üç madde sunacağız:

*Düzenli olarak temizleyin.

Kirpiklerinizi düzenli olarak temizleyin. Makyaj yapmış olmasanız dahi her gün yüzünüzü yıkarken kirpiklerinize de nazikçe yıkama işlemi yapmak, kirpiklerinizi daha sağlıklı bir konuma getirecektir.


*Makyaj fırçalarınızı temiz tutun.

Makyaj fırçalarınızda kir ve yağ birikmesi akne oluşumuna ve muhtemelen dermatit adı verilen döküntülere neden olabilir. Özellikle göz makyajınızı yaptığınız fırçaların temizliği oldukça önemlidir. Göz sağlığınız ve kirpik sağlığınız için fırçalarınızı düzenli olarak yıkayın.


*RevitaLash Advanced kullanın.

Sağlıklı kirpikler, her güzel kirpik görünümü için temeli oluşturur. Revitalash Advanced kirpik serumunu günlük rutininize dahil etmek, kirpikleri beslemeye ve güçlendirmeye yardımcı olarak daha belirgin, daha uzun ve daha dolgun bir kirpik görünümü yaratacaktır.

0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page