top of page

Saç Ürünleri Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Saçınızı sağlıklı hale getirmek, şampuan ve saç kremi seçiminizle başlar. Bunun, bugün piyasada bulunan yüzlerce, belki de binlerce saç bakım markasının göründüğü kadar basit olmadığını biliyoruz. Bir saç ürünü nasıl seçilir? Kullandığınız markanın jojoba yağı, pantenol ve keten proteini gibi beslemek ve nemlendirmek için birkaç temel bileşen içerdiğinden emin olarak başlayın. Ancak şampuanınızın ve saç kreminizin içerdiği bileşenlere sadece dikkat etmeyin, aynı zamanda içermediklerine de dikkat etmeniz önemlidir. Saçınızın (veya cildinizin, kirpiklerinizin veya kaşlarınızın) yakınında olmasını istemediğiniz kimyasallar ve yüzey aktif maddeler (ne yazık ki birçok üründe bulunur) vardır. Etikette bunlardan herhangi birini görürseniz, koşun ve o üründen uzaklaşın.


Şampuanlara bakalım. Nem bakımından zengin, saçınızı temizlediği konusunda emin olduğunuz ve çevresel stres faktörlerine karşı serbest radikal koruması olan bir marka seçin. Belki de saç tellerinin kalınlığının artmasına yardımcı olan bir şampuanı tercih edersiniz. Sonuç, çok daha az kırılma ile daha kalın ve daha dolgun görünen ve hissedilen saçlardır. Revitalash® Thickening Shampoo çok seviliyor çünkü tüm bu özellikleri içeriyor!

Saç kremleri söz konusu olduğunda, kombinasyonun sinerji ve denge için tasarlandığına inanarak şampuanınızla aynı markada kalmak tercih edilir. Elbette daha fazla güç ve hacim için biotin ve keratin arayın. Saçınızı nemlendirmeye gelince, pantenol çok önemlidir. Revitalash® Thickening Conditioner, en kuru saçları bile beslemek ve nemlendirmek için tasarlanmıştır. Saçlarınızın hacmini ve gövdesini destekler.


Doğru Şampuan Seçimi: Revitalash® Thickening Shampoo

Zenginleştirilmiş özel içeriğiyle bu bitki özlü formül saç ve saç derisinin sağlıklı görünümünü optimum düzeye getirir, saç derisini besler ve saç gövdesi kalınlığını destekler. Saçı nemlendirir, yeniler ve daha dolgun, daha kalın ve daha iyi görünen bir hale getirir.


İkisi birbirinden ayrılmaz: Revitalash® Thickening Conditioner

Saç kalınlaştırıcı ve saç derisine yoğun bakım sağlayan etkili formülü ile saçları çevresel stres faktörlerinden korurken aynı zamanda nemlendirip besleyerek saç derisinin sağlıklı görünümünü optimize eden özel bileşenler içerir.


Saç bakımında olmazsa olmaz: Revitalash® Volume Enhancing Foam

Erkeklerde ve kadınlarda ince ve seyrek saçların ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış bu çığır açan saç güçlendirici hem kadınların hem de erkeklerin kullanımına uygundur.

0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page