top of page

Revitalash Advanced Hakkında En Sık Sorulan Sorular

2006'da orijinal RevitaLash formülümüzü piyasaya sürdük ve yepyeni bir kozmetik ürün kategorisi başlattık. Yaklaşık 15 yıl sonra, RevitaLash® Advanced, dünyanın en çok satan kirpik serumlarından biri haline gelmiştir ve aslında, her 33 saniyede bir satılmaktadır! RevitaLash Advanced'i kullanmanın en iyi yolu, ne zaman kullanılacağı gibi soruları sürekli olarak alıyoruz. Bu yüzden en sık sorulan sorularımızı toparlayıp, sizin için yanıtlayacağız.


*Revitalash tam olarak nedir?

-RevitaLash Advanced, kirpiklerin genel sağlığını ve görünümünü artırmak için Oftalmolog Dr. Michael Brinkenhoff tarafından üretildi. Doğal kirpiklerin görünümünü iyileştirmek ve güzel, gür görünmelerini sağlamak için patentli teknolojimiz BioPeptin Complex® ile dikkatlice formüle edilmiştir.


*Revitalash'ı nasıl ve ne sıklıkta uygulamalıyım?

-Her gün veya gece bir kez, kirpik çizgisinin yukarısındaki temiz ve kuru kirpiklere doğrudan ince bir RevitaLash Advanced çizgisi uygulayın. Ek güzellik ürünlerini uygulamadan önce tamamen kurumasını bekleyin.


*Zaten kıvrık olan kirpiklerime daha fazla kıvrılma verir mi?

-Evet! Bu, RevitaLash Advanced'in şaşırtıcı faydalarından biridir. Birçok kişi, tutarlı kullanımla kirpiklerinin önemli ölçüde daha fazla kıvrılma gösterdiğini bildirmiştir. Bunun nedeni, RevitaLash Advanced'in kirpiklere sağladığı birçok faydadan sadece biri olan patentli Curl Effect®'imizdir.


*Revitalash göz rengimi değiştirir mi?

-RevitaLash Advanced, tarif edildiği şekilde uygulandığında, formül ve fırça özelliklerinden dolayı gözlerin içine girmemelidir. Dolayısıyla gözleriniz üzerinde herhangi bir fizyolojik etki yaratmamalıdır.

*Düzenli kullanımda ne zaman etkili sonuç görürüm?

-Her birey farklı olsa da, birçok kişi daha güzel kirpikleri hemen fark ettiğini bildiriyor. Üçüncü taraf tüketici araştırmamıza göre, RevitaLash Advanced kullanan kullanıcıların % 98'i, 6 hafta içinde daha iyi kirpik görünümü yaşadığını bildirdi. En iyi sonuçlar için lütfen belirtildiği şekilde kullanın.


*Bir tüp Revitalash ne kadar süre kullanılır?

-Belirtildiği şekilde kullanıldığında, bir tüp RevitaLash Advanced (3,5 mL) yaklaşık altı ay sürer. 2.0 mL ürün boyutu yaklaşık üç ay dayanmalıdır. Bu süreler etkili sonuçların alınmasına yetecek kadar uzundur.


*Keratin lash lift sonrasında Revitalash Advanced kullanabilir miyim?

-Evet! RevitaLash Advanced, keratin kirpik kaldırma işleminden sonra kullanım için güvenlidir ve bir araya getirildiğinde oldukça şaşırtıcı sonuçlar verebilir. RevitaLash Advanced'inizi kullanmaya devam etmek için tedaviden sonra iki gün beklemelisiniz, ancak emin olmak için önce uygulama yapan uzmanınıza danışmanızı öneririz.


*Takma kirpikler varken Revitalash Advanced kullanabilir miyim?

-Evet! RevitaLash Advanced, kirpik uzantıları veya sahte kirpikler ile kullanım için güvenlidir ve aslında doğal kirpiklerin sağlığını ve güzelliğini korumaya yardımcı olabilir. Böylece uzun süreli kirpik uzantıları kullanımında sıklıkla görülen zararlı etkileri en aza indirir.


*Revitalash Advanced’i kalıcı makyaj uygulaması ile birlikte kullanabilir miyim?

-Evet. RevitaLash Advanced, kalıcı veya yarı kalıcı makyajınızı etkilememektedir. Tedavinizi yeni bitirdiyseniz, lütfen bölgenin tamamen iyileştiğinden emin olun ve her iki ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışın.

0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page