top of page

Revitalash Advanced, 2020 Yılının En İyi Kirpik Serumu İçin Glamour Ödülünü Kazandı!

Bu günlerde kirpik serumları oldukça popülerdir. Popüler olmanın getirdiği etkiyle çok daha pahalıdır. Piyasadaki çok sayıda kirpik serumu ile çekici ambalajlarda, yüksek iddialarda ve öncesi-sonrası fotoğraflarda görülmektedir. Gerçek şu ki, tüm kirpik serumları eşit yaratılmamıştır. Bu nedenle, özellikle göz bölgesinde kullanılması amaçlanan ürünlerle, ani satın almaya direnmek için önceden araştırmanızı yapmanız önemlidir. Peki, nereden başlamalı? Şu an piyasada bulunan, göz doktorunun formüle ettiği tek ürüne ne dersiniz?


RevitaLash® Advanced, en son “En İyi Kirpik Serumu için Glamour 2020 Güzellik Ödülü Sahibi” de dahil olmak üzere 22 güzellik ve endüstri ödülünün sahibi olmaktan gurur duyuyor. Piyasadaki en iyiyi bulmak için Glamour, editörlerine binlerce ürünü onları gerçekten etkileyen öğeleri ayırmaları için test ettirdi. Sahne arkası profesyonellerinden sahne önlerine kadar 47 jüri üyesinden oluşan bir panel, finalistlerin oylanmasına ve parçası olmaktan gurur duyduğumuz kazananların seçilmesine yardımcı oldu!


RevitaLash Advanced'i sevmeniz için birkaç neden daha:

-RevitaLash Advanced, piyasadaki tek Oftalmolog tarafından geliştirilmiş kirpik serumudur.


-İkonik formül zulüm içermez ve vegan dostudur, paraben veya ftalat eklenmeden formüle edilmiştir ve tahriş edici olmayacak şekilde tasarlanmıştır.


-RevitaLash Advanced, dünyanın önde gelen kirpik serumlarından biridir! 33 saniyede bir* satılan bir tüp (dakikada neredeyse 2 tüp!) ve 70'in üzerinde ülkede satılmaktadır.


-Ünlüler, estetisyenler ve editörler tarafından onaylanan ve sevilen RevitaLash Advanced, 8.2 milyondan fazla kirpikleri güzelleştirmiş olmaktan gurur duyar. Tüm bu konunun neyle ilgili olduğunu görmeye hazır mısınız? RevitaLash Advanced'i bugün deneyin!


*RevitaLash® Advanced birimlerinin 2019'daki satış oranı ve çalıştırma oranının bir yıldaki saniye sayısına bölünmesiyle elde edilen oran temel alınmıştır.

0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page