top of page

Ödüllü Kirpik Serumumuz Hakkında!

Son zamanlarda kirpik serumlarını sıklıkla görüyoruz. Çekici ambalajlarda, yüksek iddialarda ve dramatize edilmiş “öncesi ve sonrası” fotoğraflar ile karşılaşmak çok kolay. Gerçek şu ki, tüm kirpik serumları eşit değildir. Bu nedenle, özellikle göz çevresinde kullanılması amaçlanan ürünlerde ani satın alımlar yapmadan önce biraz araştırma yapmak önemlidir.


RevitaLash®, piyasadaki tek Oftalmolog tarafından geliştirilmiş kirpik serumu olmaktan gurur duymaktadır. Ön planda güvenlik ile oluşturulan RevitaLash® Advanced sonuçlara dayalı, klinik olarak test edilmiş ve kaliteli malzemelerle yapılmıştır. İkonik formülümüz zulüm içermez. Cruelty free ve vegan dostudur. Paraben veya ftalat eklenmeden formüle edilmiştir ve tahriş edici olmayacak şekilde tasarlanmıştır. Ancak sadece bununla bitmiyor! RevitaLash Advanced, dünyanın önde gelen kirpik serumudur. Her 33 saniyede bir tüp satılır. Bu da dakikada neredeyse 2 tüp demektir. RevitaLash, 70'in üzerinde ülkede satılmaktadır.

RevitaLash® Advanced, en son “En İyi Kirpik Serumu için Glamour 2020 Güzellik Ödülü Sahibi” de dahil olmak üzere 22 güzellik ve endüstri ödülünün sahiptir. Piyasadaki en iyiyi bulmak için Glamour, editörlerine binlerce ürünü onları gerçekten etkileyen öğeleri ayırmaları için test ettirdi. Sahne arkası profesyonellerinden sahne önlerine kadar 47 jüri üyesinden oluşan bir panel, finalistlerin oylanmasına ve parçası olmaktan gurur duyduğumuz kazananların seçilmesine yardımcı oldu!


Ünlüler, estetikçiler, doktorlar ve editörler tarafından kutlanan ve sevilen RevitaLash Advanced, 19'dan fazla ürün ödülüne sahip olmaktan gurur duyar. Tüm ödüllerimize internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Bình luận


bottom of page