top of page

Muhteşem Kavisli Kaş Görünümü!

Göz alıcı kaşlar her şeyden önce sağlıklı kaşlardır. Başka bir çözüm yok. Kaşlarınız kuru ve kırılgansa, şimdi en iyi kaş serumu RevitaBrow® Advanced'i uygulayarak yardım alın. Kaşlarınızı nemlendirmek, korumak ve güçlendirmek için her gece kullanın.


Kaşlarınızı şekillendirmek ve yüzünüzün görünümünü iyileştirmek için uymanız gereken bazı katı kurallar vardır. Çoğu profesyonel, yuvarlak bir yüzün kavisli kaşlarla daha uzun göründüğünü söyleyecektir. Bu mantıklı, çünkü yüzün yapısına nüanslar ekliyoruz. Yüzünüz uzunsa kaşlarınızı genişletmeye çalışın, oval yüzler için çok kavisli kaşları tercih etmeniz önerilir.


Cetvel olarak kullanılan kaş kalemi ile başlayalım. Kalemi gözün iç köşesine dikey olarak yerleştirin. Kaşın başlaması gereken yer burasıdır. Ardından, mükemmel uzunluğu belirlemek için aynı kalemi alın ve tabanını burun deliğinizin dışına yerleştirin, ardından 45 derece döndürerek gözünüzün dış köşesine hizalayın.

Küçük bir tavsiye: Yeni kaşlarınızı şekillendirmek için bir kapatıcı kullanın. İşaretleri silmek daha kolay olacaktır.


Şimdi mükemmel kemer için… Kalemi bir kez daha burun deliğinize yaklaştırın, tam karşıya bakarak gözünüzün merkeziyle hizalayın. Arkın en yüksek noktasına ulaşması gereken yer burasıdır. Yayın ucunun kaşlarınızın ortasında değil, gözlerinizin ortasında olması gerektiğini unutmayın. Dünyanın her yerinde tüm farkı yaratan bu numaradır.


Ardından kaş şeklini doldurmak için kalemi kullanın. Bir açı mı yoksa yuvarlak bir yay mı tercih edeceğiniz size kalmış. Yuvarlak yüzler, açılı kaşlarla daha iyi görünürken, oval yüzler daha yuvarlak bir şekli tercih eder.


Öyleyse… şimdi kaşlarınıza bakmanın ve onları nemlendirmenin zamanı geldi. Ardından şık, iyi tasarlanmış ve etkileyici kavisli kaşlarınızı oluşturmaya başlayın. Evet, evet, yapabilirsiniz!

1 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page