top of page

Kirpiklerim Dökülüyor Ne Yapmalıyım?

Hayattaki çoğu şey gibi sağlıklı, güzel kirpikleri ve kaşları elde etmek biraz çaba gerektirir. Doğru bakımdan doğru ürün ve teknikleri kullanmaya kadar, kirpikleri ve kaşları sağlıklı tutmak için çok şey gerekir. Kirpiklerimizin büyüme döngüleri olduğunu ve birkaç ayda bir dökülme yaşamasının tamamen normal olduğunu hatırlamak önemlidir. Bununla birlikte, kötü alışkanlıklar ve uygun olmayan bakım hasara, kırılmaya ve hatta dökülmelere neden olabilir.


Unutmayalım, kirpikleriniz maskara gibi bir ürünle güzelleşen bir bölgeden daha fazlasıdır! Hassas göz bölgesini kir ve tozdan korumaya yardımcı olur ve tehlikeli kalıntıları dışarıda tutmak için bir kalkan oluşturarak gözleri korumaya yardımcı olur. Bu nedenle, kirpik sağlığı görünüşün ötesine geçer, göz bölgesinin genel sağlığı için önemlidir.

Makyajı çıkarmadan asla uyumayın. Kirpiklerinizin sağlığı için sadece kötü olmakla kalmaz, iltihaplanma ve enfeksiyonlar gibi daha da kötü şeylere yol açabilir. Bir cilt bakımı rutini uygulayamasanız bile, makyajınızı başınız yastığa değmeden önce mutlaka çıkarın.

Kirpik lifting ile elde ettiğiniz sonuçlar elbette inkar edilemez ancak bu uygulamaların hasarı da öyle. Ne yazık ki, bu hizmetlerin kirpiklerin bütünsel sağlığını tehlikeye attığı bilinmektedir. Bu hizmetleri özel etkinlikler için saklamanızı öneririz veya gerçekten sahip olmanız gerekiyorsa, doğal kirpiklerinizi güçlü ve sağlıklı tutmak için bir kirpik serumu kullandığınızdan emin olmalısınız.


Düzenli olarak kirpik serumu kullanın! Kirpikleriniz iyi durumda olsa bile, neden onların en iyi şekilde olmasını istemeyesiniz? RevitaLash® Advanced gibi bir kirpik serumunu günlük rutininize eklemek sadece birkaç saniye sürer ve doğal kirpikleriniz için harika sonuçlar verir. Daha güçlü, daha sağlıklı, daha güzel görünümlü kirpiklere sahip olabilirsiniz.


0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page