top of page

Kirpiklerim Doğal Yollarla Nasıl Uzar?

Hayattaki çoğu şey gibi sağlıklı, güzel kirpikleri ve kaşları elde etmek biraz çaba gerektirir. Doğru bakımdan doğru ürün ve teknikleri kullanmaya kadar, kirpikleri ve kaşları sağlıklı tutmak için çok şey gerekir. Kirpiklerimizin büyüme döngüleri olduğunu ve birkaç ayda bir dökülme yaşamasının tamamen normal olduğunu hatırlamak önemlidir. Bununla birlikte, kötü alışkanlıklar ve uygun olmayan bakım hasara, kırılmaya ve hatta dökülmelere neden olabilir.


Genetik, yaş ve yaşam tarzı, kaş ve kirpiklerimizin büyümesinde rol oynayabilecek şeylerden sadece birkaçıdır. Ve gerçek şu ki, bazılarımızın bu bölümde biraz daha fazla yardıma ihtiyacı var. Tabii ki, vitaminler ve büyüme serumları yardımcı olabilir, ancak düzenli diyetimize belirli yiyecekleri eklemek kadar basit bir şey de olabilir. Örneğin avokado, tatlı patates, somon ve mantar gibi antioksidan değeri yüksek besinleri öğünlerinize ekleyebilirsiniz.

Temizlik, kirpiklerin uzaması için en önemli noktalardan birisidir. Kirpiklerinizi düzenli olarak temizleyin. Makyaj yapmış olmasanız dahi her gün yüzünüzü yıkarken kirpiklerinize de nazikçe yıkama işlemi yapmak, kirpiklerinizi daha sağlıklı bir konuma getirecektir.


Düzenli bakım sağlıklı ve bakımlı kirpikler için temeli oluşturur. RevitaLash Advanced kirpik serumunu günlük rutininize dahil etmek, kirpikleri beslemeye ve güçlendirmeye yardımcı olarak daha belirgin, daha uzun ve daha dolgun bir kirpik görünümü yaratacaktır. Ancak RevitaLash’ı kullanmayı bırakmanız durumunda, belirli bir süre sonra kirpikleriniz eski görünümüne dönecektir. Bunun nedeni ise beslemeyle doğru orantılı olarak kirpiklerin uzamasıdır. Besini kestiğiniz takdirde önceki haline dönmesi kaçınılmazdır.

0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Комментарии


bottom of page