top of page

Kaşlarım Seyreldi! Ne Yapmalıyım?

Hayattaki çoğu şey gibi sağlıklı, güzel kaşları elde etmek biraz çaba gerektirir. Doğru bakımdan doğru ürün ve teknikleri kullanmaya kadar, kaşları sağlıklı tutmak için çok şey gerekir. Kaşlarımızın büyüme döngüleri olduğunu ve birkaç ayda bir dökülme yaşamasının tamamen normal olduğunu hatırlamak önemlidir. Bununla birlikte, kötü alışkanlıklar ve uygun olmayan bakım hasara, kırılmaya ve hatta dökülmelere neden olabilir.


Unutmayalım, kaşlarınız kaş kalemi gibi bir ürünler güzelleşen bir bölgeden daha fazlasıdır! Hassas göz bölgesini kir ve tozdan korumaya yardımcı olurlar ve tehlikeli kalıntıları dışarıda tutmak için bir kalkan oluşturarak gözleri korumaya yardımcı olurlar. Bu nedenle, kirpik ve kaş sağlığı görünüşün ötesine geçer, göz bölgesinin genel sağlığı için önemlidir.

Makyajı çıkarmadan asla uyumayın. Kirpiklerinizin ve kaşlarınızın sağlığı için sadece kötü olmakla kalmaz, iltihaplanma ve enfeksiyonlar gibi daha da kötü şeylere yol açabilir. Bir cilt bakımı rutini uygulayamasanız bile, makyajınızı başınız yastığa değmeden önce mutlaka çıkarın.


Kaş laminasyon ile elde ettiğiniz sonuçlar elbette inkar edilemez ancak bu uygulamaların hasarı da öyle. Ne yazık ki, bu hizmetlerin kaşların bütünlüğünü tehlikeye attığı bilinmektedir. Bu hizmetleri özel etkinlikler için saklamanızı öneririz veya gerçekten sahip olmanız gerekiyorsa, kaşlarınızı güçlü ve sağlıklı tutmak için bir kaş serumu kullandığınızdan emin olmalısınız.


Düzenli olarak kaş serumu kullanın! Kaşlarınız iyi durumda olsa bile, neden onların en iyi şekilde olmasını istemeyesiniz? RevitaBrow® Advanced gibi bir kaş serumu günlük rutininize eklemek sadece birkaç saniye sürer ve doğal kaşlarınız için harika sonuçlar verir. Daha güçlü, daha sağlıklı, daha güzel görünümlü kaşlara sahip olabilirsiniz.

6 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page