top of page

Kaş ve Kirpik Serumu Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kaş ve kirpik, bir güzellik anlayışından öte bir biçimde, göz sağlığını koruyan en önemli faktörlerdendir. Kaş ve kirpik serumu satın alınırken yapılan en büyük yanlışlardan birisi kesinlikle ucuz ürüne yönelmektir. Ucuz ürün, içeriğinde kalitesiz maddeler içerdiği kesin olan üründür. Bunun yanı sıra yapılan en büyük yanlışlardan biri de bir ürünün içeriğine bakmadan satın almaktır. Gerekli testlerden geçip geçmediğinin kontrolünü de yapmak son derece önemlidir.

Revitalash kaş ve kirpik serumları bilimsel olarak geliştirmiş bir teknolojiye sahip, tescilli bir karışımdır. İçeriğindeki peptitler, lipitler, biyotin ve Pantenol bakımından zengin yeşil çay özü, kirpikleri ve kaşları besleyip güçlendirirken çevresel koşullardan kaynaklanan zararlar ile kırılma ve kırılganlığa neden olabilen kaş ve kirpik şekillendirici ürünlerin yarattığı hasarlara karşı koruma sağlar.


Revitalash Advanced ve Revitabrow Advanced;


*göz hekimleri tarafından formüle edilmiş, dermatologların kontrolünden geçmiştir. Klinik olarak test edilmiştir,

*hipoalerjeniktir,

*vegan dostudur ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir,

*yağsızdır,

*paraben, ftalat, BHT ve gluten içermez.


Sizler de kaş ve kirpik serumu satın alırken içeriğine, yapılan testlere, aldıkları onaylara ve ödüllere dikkat etmelisiniz. Bu sayede gözünüze zarar gelmesini engellemiş olursunuz.

0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page