top of page

Her Yaşta Kusursuz Kirpiklere ve Kaşlara Nasıl Ulaşılır?

Her zaman kusursuz kirpikler ve kaşlar kulağa inanılmaz geliyor. Ama akıllıca tasarlanmış, etik kozmetiklerin güzelliği de oldukça önemli. Bilim insanları, doğanın bilgeliği ile başlar ve akıllara durgunluk veren ürünler yaratmak için çağdaş bilgiyi ekler.


RevitaLash Advanced ve RevitaBrow Advanced, kirpiklerinizin ve kaşlarınızın görünümü üzerinde derin bir etkiye sahip olabilen harika serumlardır. En iyi serumların bir sanat ve bilim dengesi, ileri kimya ve besleyici botanik olduğu fikrine dayanarak, her ikisi de onarmak ve korumak, güçlendirmek, sıkılaştırmak ve nemlendirmek için tüm kategorileri birleştirir.


Her iki formülasyon da oftalmolog tarafından onaylandı. Göz çevrenizde herhangi bir şey kullanmadan önce bilmeniz gereken önemli gerçeklerden biri doktor onaylı olmalarıdır. Ayrıca Revitalash ürünlerinin tümü vegan ürünlerdir ve üretimlerinde hiçbir hayvan deneyi yapılmaz!

Son olarak, her ikisi de güçlü ve sağlıklı bir temel oluşturmaya yardımcı olurken kirpiklerin ve kaşların güzelliğini artırmak için özel olarak tasarlanmıştır.


RevitaLash Advanced ve RevitaBrow Advanced serumlarının güzel etkileri için yeterli bir kelime henüz yok! Kelimenin tam anlamıyla, hayatınızın en iyi kirpikleri ve kaşları sizi bekliyor.


RevitaLash Advanced'in 6 haftalık bağımsız bir tüketici çalışmasından (63 katılımcı) elde edilen bu etkileyici sonuçları göz önünde bulundurun:

%98 gelişmiş kirpik görünümü olduğunu belirtti,

%98'i daha sağlıklı görünen kirpikler olduğunu belirtti,

%98 daha güçlü kirpikler olduğunu belirtti.


Ve RevitaBrow Advanced’in 8 haftalık bağımsız bir tüketici araştırmasının (112 kadın ve erkek) anket sonuçları şunları ortaya koydu:

%96'sı genel olarak kaşların görünümünü iyileştirdiğini belirtti,

%94 daha belirgin görünen kaşları olduğunu belirtti,

%92 daha cesur, daha dolgun görünen kaşlara sahip olduğunu belirtti.


Daha ne isteyebilirsiniz ki? İnsanların RevitaLash Advanced'e nasıl güvendiği konusunda daha fazla kanıta ihtiyacınız varsa şunları göz önünde bulundurun: Tüm dünyada her 30 saniyede bir RevitaLash Advanced tüpü satılır. Kadınların RevitaLash Advanced ile bir aşk ilişkisi olduğunu söyleyebiliriz!

0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page