top of page

Göz Kamaştırıcı Göz Makyajı için Yapmanız Gerekenler

Çoğu kişi makyaj yaptığı zaman göz kamaştırıcı olmak ve genelde herkesin “nasıl yaptın, harika olmuşsun!” demesini ister. Bugün sizlere göz kamaştırıcı bir makyaj için yapmanız gerekenlerden bahsedeceğiz.


İyi bir makyaj sağlıklı bir ciltte her zaman daha güzel durur. Dolayısıyla her ne olursa olsun cilt bakımınızı aksatmayın! Makyaja da güzel bir cilt bakımıyla başlayın. Daha makyaj rutininize başlamadan doğru cilt bakım ürünlerini kullanarak daha parlak bir cilt oluşturabilirsiniz. Koyu halkaları gidermeye, nemlendirmeye ve düzeltmeye yardımcı olan bir göz kremi veya göz altı bandı harika bir başlangıç olacaktır.


Göz altlarında bulunan koyu halkalar, göz çevrenizde bir gölge yanılsaması yaratarak gözlerinizin küçük görünmesine neden olabilir. Tüm göz çevresinin daha parlak ve aydınlık görünmesine yardımcı olmak için, cilt tonunu eşitlemek için göz altlarına aydınlatıcı bir kapatıcı tercih edebilirsiniz.

Gözlerinize uyguladığınız farı karıştırın, karıştırın, karıştırın! Kalıp gibi bir far kesinlikle göz kamaştırıcı değildir. Gözleri daha büyük göstermek için de sıkça kullanılan teknik göz farını kaşın çok yakınına çekmektir.


Gözlerinizi aydınlatmak bir makyajı göz kamaştırıcı yapmak için en önemli noktalardan biridir. Gözleri aydınlatmak için kaş kemiğine ve iç köşelere her zaman bir parıltı veya hafif mat gölge eklemenizi öneririz.


Göz kamaştırıcı bir makyajın olmazsa olmazı muhteşem bir maskaradır! Revitalash Double Ended Volume Set göz kamaştırıcı, zengin pigmentli, gösterişli kirpikler ortaya çıkararak, kirpikleri hazırlamak ve hacim kazandırmak amacıyla tasarlanmış olan 2'si 1 arada kirpik bazı ve maskaradır.


Son olarak, kaşlarınızı renklendirin veya doldurun. Kaş, bir insanın ifadesini belirler ve diğer birçok bölgeden daha önemlidir. Revitalash Hi-Def Brow Pencil, çok işlevli, uzun ömürlü, suya dayanıklı kaş kalemi kişiye özel tasarım sağlar. İnce uçlu aplikatörü, doğal incecik bir görünüm yaratırken, esnek, yapışkan olmayan bir formülle, dolgun ve cesur bir kaş görünümü oluşturur.

0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page