top of page

Evinizde Mutlaka Olması Gereken 4 Güzellik Ürünü

Her evde mutlaka olması gereken bazı ürünler vardır. Ancak bunları makyaj malzemeleri ile karıştırmayın. Bir maskara ya da bir ruj olmazsa olmaz değildir ancak sağlıklı bir şampuan kesinlikle olmazsa olmazdır. Bu yazımızda sizler için evinizde mutlaka olması gereken 4 güzellik ürününü derledik. Keyifli okumalar.


Kaş ve Kirpik Serumu

Doğal bir şekilde büyüyen kirpiklerin esnekliğini ve gücünü arttırırken görünümünü de iyileştiren ve kırılmalara karşı koruyan orijinal kaş ve kirpik besleyici serum, evinizden eksik etmemeniz gereken bir üründür. Özellikle kaş için kimyasal ve çevresel stres faktörleri, aşırı tüy alma ve şekillendirme ürünleri nedeniyle kaş yaşlanmasının gözle görülür belirtilerini gidererek daha sağlıklı bir görünüme ve daha göz alıcı kaşlara sahip olmanıza yardımcı olur.

Sağlıklı İçeriğe Sahip Şampuan ve Saç Kremi

Saç uçlarına ve saç derisine yoğun bakım sağlayan şampuan ve saç kremleri, saçlarınızı çevresel stres faktörlerinden korurken temizleyip güçlendirerek derisinin sağlıklı görünümünü optimum eden özel bileşenler içerir.


Cilt Tipine Uygun Nemlendirici

24 saat boyunca cildi nemlendiren, gözeneklerin görünümünü azaltmaya ve kuruluğu önlemeye yardımcı olan transparan kremler tercih edebilirsiniz. Yoğun neme ihtiyaç duyan normal ve kuru ciltler için tasarlanan kremler ve nemli cilde uygun kremler vardır. Cilt tipinize uygun olmasına özen gösteriniz. Sağlıklı ve temiz içerikli nemlendiriciler, nem gücünü kullanarak cildin iç ve dış stres kaynaklarına karşı direncini arttırmaya yardımcı olur.


Anti-Aging Serum

Kil içeriği cildin yağ nem dengesini bozmadan arındırmaya yardımcı olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Yeşil çay ve antioksidan gibi içerikleri olan ürünler yaşlanma karşıtı içerikleri ile daha sıkı, daha ışıltılı ve daha genç görünen bir cilt sunar.

0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Opmerkingen


bottom of page