top of page

Benzersiz Kaş ve Kirpik Serumu

Kaş ve kirpik, bir güzellik anlayışından öte bir biçimde, göz sağlığını koruyan en önemli faktörlerdendir. Kaş ve kirpik serumu satın alınırken yapılan en büyük yanlışlardan birisi kesinlikle ucuz ürüne yönelmektir. Ucuz ürün, içeriğinde kalitesiz maddeler içerdiği kesin olan üründür. Bunun yanı sıra yapılan en büyük yanlışlardan biri de bir ürünün içeriğine bakmadan satın almaktır. Gerekli testlerden geçip geçmediğinin kontrolünü de yapmak son derece önemlidir.


Revitalash kaş ve kirpik serumları bilimsel olarak geliştirmiş bir teknolojiye sahip, tescilli bir karışımdır. İçeriğindeki peptitler, lipitler, biyotin ve pantenol bakımından zengin yeşil çay özü, kirpikleri ve kaşları besleyip güçlendirirken çevresel koşullardan kaynaklanan zararlar ile kırılma ve kırılganlığa neden olabilen kaş ve kirpik şekillendirici ürünlerin yarattığı hasarlara karşı koruma sağlar.

Son zamanlarda kirpik ve kaş serumlarını sıklıkla görüyoruz. Çekici ambalajlarda, yüksek iddialarda ve dramatize edilmiş “öncesi ve sonrası” fotoğraflar ile karşılaşmak çok kolay. Gerçek şu ki, tüm kirpik serumları eşit değildir. Bu nedenle, özellikle göz çevresinde kullanılması amaçlanan ürünlerde ani satın alımlar yapmadan önce biraz araştırma yapmak önemlidir.


RevitaLash® Advanced, piyasadaki tek Oftalmolog tarafından geliştirilmiş kirpik serumu olmaktan gurur duymaktadır. Sağlıklı kaşlar, güzel bakışlar için temel oluşturur. RevitaBrow® Advanced kaş serumunu günlük rutininize dahil etmek, kaşları beslemeye ve güçlendirmeye yardımcı olarak daha belirgin ve daha dolgun bir kaş görünümü yaratacaktır. Revitalash® ürünleri sonuçlara dayalı, klinik olarak test edilmiş ve kaliteli malzemelerle yapılmıştır. Ürünlerimizin hiçbirinde hayvan deneyi yapılmaz. Cruelty free ve vegan dostudur. Paraben veya ftalat eklenmeden formüle edilmiştir ve tahriş edici olmayacak şekilde tasarlanmıştır.


Ünlüler, estetikçiler, doktorlar ve editörler tarafından kutlanan ve sevilen Revitalash Cosmetics, 19'dan fazla ürün ödülüne sahip olmaktan gurur duyar. Tüm ödüllerimize internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

1 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page