top of page

Bahara Daha Güzel Bir Kaş Görünümüyle Gir!

Güneş, temiz hava, yeşeren ağaçlar… Havalar henüz tam anlamıyla değişmemiş olsa da en güzel kirpik ve kaşları hazırlamanın tam zamanı! Çünkü tatilde çekineceğiniz fotoğraflar için gür kaşlar ve göz alıcı kirpikler istiyorsanız, şimdi başlama zamanı.


Neyse ki RevitaBrow® Advanced var. Besleyici bir peptit, lipit, biyotin ve yeşil çay özü konsantresi olan çığır açan BioPeptin® Complex ile formüle edilen RevitaBrow® Advanced, kaşları yumuşatırken ve esnekliği ve parlaklığı artırırken güçlendirir ve kırılmaya karşı korur. RevitaBrow® Advanced, kuru ve yıpranmış kaşlar için ve yaz geldiğinde en iyi şekle sahip olmaları için mükemmel bir çözümdür!

Tıpkı saçlar gibi kaşlar da ter, güneş kremi, yağ ve kozmetik ürünlerin birikmesinden zarar görebilir. Güçlü, güzel kaşlara yolculuğunuza başlamanın en iyi yolu, taze, temiz ve sağlıklı bir temeldir. Ancak bu, agresif bir temizleyiciye ihtiyacınız olduğu anlamına gelmez, tam tersi. Aşırı ovma veya basınç, kaş dökülmesine neden olabilir... ki bu istemezsiniz.


Eski kaş kaleminizi ve jelinizi atın ve Hi-Def Kaş Kalemi ve Hi-Def Kaş Jeli ile yeni bir makyaj rutinine başlayın. Bu olmazsa olmazlar, uygularken onları besleyen ve nemlendiren kaş dostu bileşenlerle formüle edilmiştir. Kaşlarınız sadece güzel görünmekle kalmayacak, aynı zamanda nemli, sağlıklı ve güçlü olacaklar.

0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page