top of page

4 Adımda Daha Etkileyici Kaşlar

Birkaç yılda bir, kirpiklerin ve kaşların nasıl temizlediğini tamamen değiştiren yeni bir trend ortaya çıkıyor. Kirpik kıvırıcılar, microblading gibi kirpik kaldırıcıların tümü güzellik endüstrisini fırtınaya soktu ve gündelik güzellik söz konusu olduğunda oyunun kurallarını değiştiren unsurlar olarak kendilerini kanıtladılar. Bu aşamadaki en yeni trend, kaş laminasyonudur. Bir nevi kirpik kaldırma işlemine benzer, kaş kıllarının fırçalandığı ve haftalarca süren güzel bir görünüm oluşturmasına izin verilen bir işlemdir.


Kaş laminasyonları genellikle bir salon veya stüdyoda güzellik uzmanları tarafından yapılır. Neyse ki, birkaç kolay adımda evde kaş laminasyonu görünümünü kolayca elde etmenin bir yolunu bulduk. En sevdiğimiz RevitaLash Cosmetics kaş ürünlerimizden 1'ine kesinlikle ihtiyacınız olacak: Revitabrow® Advanced Eyebrow Conditioner & Serum!


Adım 1: Düzenli Bakım

Sağlıklı kaşlar, her güzel kaş görünümü için temel oluşturur. Revitabrow Advanced gibi bir kaş serumu günlük rutininize dahil etmek, kaşları beslemeye ve güçlendirmeye yardımcı olarak daha belirgin ve daha dolgun bir kaş görünümü yaratacaktır.

Adım 2: Fırçalama

Kaşlarınızı fırçalayın! Evet yanlış okumadınız, kaşlarınızı fırçalamak için sağlıklı bir kaş jeli kullanın. Kaş jelleri kaşlarınızı şekillendirirken, güçlendirmek için de çalışır. Dolayısıyla kullandığınız ürünün içeriğine dikkat edin.


Adım 3: Sabitleme

İşaret parmağınızı kaşlarınızın dibine koyun, baskı uygulayın ve kaş kıllarının doğru yönde sabitlenmesi ve mühürlenmesi için yukarı doğru itin. Ürünün kuruması için birkaç dakika bekleyin.


Adım 4: Renklendirme

Bakışlarınıza biraz daha cesur bir görüntü vermek için kaş kalemi kullanın. Kaşın en dolu kısmından başlayıp kuyruğa doğru hareket ederek ve bastırmadan, yumuşak bir el kullanarak kaş kıllarıyla aynı yönde kıl benzeri vuruşlar oluşturun.


İşte kaş laminasyon alternatifi için cesur, güzel, dolgun, fırçalanmış kaşlar!

1 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page